Skip to content

Teenused

Meie kaasaegses maailmas uskumatult primitiivne, käsitöönduslik nähtus, aga annab tekstiilile trükkimisel, oma võimalusterohkusega (erinevad värvitüübid, kuld ja hõbe jne…), parima tulemuse. Seda nii kujunduse efektsuse kui ka pesukindluse poolest. Üldreeglina sureb siiditrükiga särgile kantud pilt koos särgiga.

Meie kasutuses olevate siiditrükipinkidega suudame kanda kuni 6 värvi korraga tootele. Piisav hulk näiteks värvilise foto trükkimiseks mustale särgile lisades vürtsiks kulda või hõbedat vms.

Teostame siiditrükki tekstiilile (T-särgid, polod, kotid, pusad, joped, detailid, erimaterjalist tekstiilid ja tekstiiltooted, nahktooted, kaelapaelad jne), pabertoodetele (paber, papp, kartong, visiitkaardid, kutsed, paberkotid jne) kui muudele pindadele (eritööd − plastik, metalldetailid, välgumihklid, kilekaaned, mapid, puitklotsid, kiirköitjad jne)

Antud tehnoloogias sulandub sublimeeritav tint trükitavasse polüester kangasse kuumpress meetodil, sealjuures materjali tekstuuri muutmata. Värviderohke pildi siirdamise tulemusena on trükk tootel pehme, kompamisel tajumatu ja kulumiskindel.

Trükitavad tootegrupid on: spordisärgid, torusallid ehk buffid, sallid, vihmavarjud jms. Trükk terve toote ulatuses on võimalik, kui teostame õmbluse ja trüki algusest lõpuni.

Presstrükk on oma olemuselt termotrükk kus kujutis kantakse alusele, olgu see siis särk, tööjope või püksid vms, kuumalt pressimise teel. Selle jaoks on meil vajalikud seadmed olemas.

Millistel juhtudel on hea kasutada presstrükki? Levinuimad kasutusvaldkonnad on töörõivad ja meeskondade rõivad. Igal meeskonna liikmel on tavaliselt oma number ja nimi seda kõike siiditrüki tehnikas teostada oleks mõttetult aeganõudev ja töömahukas protsess, samas teile kui kliendile kallis. Siin tulebki appi presstrükk. Arvutis kujundame just teie soovidele vastavalt kujutised ja lõikame need plotteriga vastavast spetsiaalkilest välja, puhastame liigsed osad ja kanname kuumpressiga särgile. Tulemus on nägus ja kestev. Plotteri kile on värvi poolest vastupidav ja erksavärviline. (neoontoonid, kuld ja hõbe ning erinevad vikerkaarevärvilised ja karvased kiled)

Printerikile võimaldab kasutada erinevaid värvivariatsioone ja kanda toodetele ka fotosid. Kasutusvaldkond on sellisel juhul veelgi laiem ja võimalusterohkem. Tänu toorainete suhtelisele kallidusele aga mõtekas siiski väiksemate koguste trükkimisel. Kust jookseb aga piir väikese ja suure koguse vahel, seda otsustab tavaliselt kalkulatsioon. Hinnapakkumist tehes pakume alati piiripealsetele kogustele kaks erinevat hinda nii presstrükile kui siiditrükile, millise tehnika valite jääb sel juhul juba teie otsustada!

Tikkida saab kõike. Logod, pildid, embleemid jne. Isegi fotost on võimalik teha suurepärane koopia tikandi näol. Tikitud kujutis on omanäoline, reljeefne, kauakestev.

Siiski tuleb tikkimise puhul arvestada, et tikandit ei ole vahest soovitav (vihmariided), vahest võimalik igale poole teostada (väikesed taskud, kitsad pinnad jne)

Kui sul on mõte, siis tule meile, analüüsime võimalused läbi ja otsustame parima lahenduse selle teostamiseks.

Pole tähtis millisel kujul või formaadis on soovitud pilt, logo või foto.

Teie firma reklaam teie sõidukil on üks soodsamaid ja samas ka väga hea tagasisidega reklaamikanal. Paigaldame teie suuremale või väiksemale sõidukile vajalikud kleebiseid. Lõgatud kleebised, fototrükiga kleebised, perforeeritud trükikleebised klaasidele.

Prindime 4 värvilise 1400mm laiuse rullprinteriga „Roland“, mille fotorealistlik trükk on kuni 1400 dpi. Tegemist on hübriidseadmega, mis võimaldab kleebise koheselt pärast printimist erikujuliselt ning täpselt välja lõigata.

Kasutame järgnevaid materjale: Monomeerkleebised – valikus on matt, läikiv, läbipaistev. Vastupidavus välitingimustes on 2-3 aastat. Enimkasutatav materjal. Polümeerkleebised – valikus on matt, läikiv, läbipaistev. Vastupidavus välitingimustes on 3-5 aastat. Materjal on saadaval erinevate kleepuvusastmetega. Vinüülkleebised – valikus on matt, läikiv, läbipaistev. Vastupidavus välitingimustes on 5-8 aastat.

Materjal on saadaval õhukanalite ja erinevate kleepuvusastmetega. Peamised kasutusalad on sõidukid ja muud keerukad ning nõudlikud pinnad. Eriefekt kleebised – valikus on helkur-, turva-, hõbedane foolium-, kullatud foolium-, hologramm- ja fosforkleebis ning paljud teised materjalid.

DTG print ehk digitaalse trükkimise seade tekstiilile on olemuselt eriline tindiprinter mis trükib spetsiaalsete värvidega otse tekstiilile. Tulemus on väga kvaliteetne ja enamasti ka kauakestev (sõltub kanga algupärasest töötlusest) Valmis tulemus meenutab siiditrükki. Sobib suurepäraselt ainueksemplaride ja väikediraažide trükkimiseks.  

Sageli on vaja kliendi ideede teostamiseks õmmelda soovitud toode algusest lõpuni valmis. Selleks tarbeks on meil vajalik hulk koostööpartnereid kes suudavad seda erinevatest kangastest teha.

Lamineerimine muudab materjali tugevamaks ja vastupidavamaks.
Lamineerimine tagab kleebisele:
Veekindluse
Kriipimiskindluse
Kulumiskindluse
Pesukindluse
UV-kiirguskindluse
Pakume läikivat või matti laminaati.
Samuti pakume pabermaterjalide kuumlamineerimis teenust.

Ultraviolet valguse toimel kuivavate spetsiaalvärvidega trükimasin võimaldab kanda erakordselt kvaliteetselt kujutisi erinevatele materjalipindadele olgu selleks puit, nahk, metall, klaas, plastik või paber. Printer võimaldab trükkida ka valge värviga ja pärast trükki lakkida erinevad etteantud trükipiirkonnad, mis teeb tulemuse eriti efektseks.

Ükskõik, kui hull idee Teile pähe tuleb, tulge meie juurde – koos teeme selle teoks! Omanäoline ja hästi läbimõledud ühtne disain firma trükistel, reklaamkingitustel, autodel … ideest teostuseni – see on meie trump. Pakume täislahendusi väga erinevateks trükitöödeks, oleme kiired, ajame taga kvaliteeti ning mis peamine – teeme seda kõike mõistliku hinna eest.

Visiitkaardid, blanketid, voldikud, plakatid, flaierid, brošüürid, kontorikalendrid, taskukalendrid, kutsed, postkaardid, kleebised (ka sõidukitele), diplomid, fotoraamatud, tootekataloogid, välireklaamid, pakendid, raamatud, reklaamkingitused, pitsatid, …

Graafiline disain Kui Teil puudub firmagraafika, siis olete absoluutselt õiges kohas – töötame koos välja logo, mis on silmapaistva disainiga ja hästi kasutatav ning nähtav erinevatel pindadel ja vormidel. Koostame logopasse firmagraafikaga kui ka lihtsaid ja käepäraseid ning taskukohaseid logosid.

Meenete all mõtleme kõike mida saab kasutada inimestele meelde jäämiseks.

Nimistu millele suudame trükkida on suur ja lai:
Märkmikud, riidekotid, pliiatsitopsid, vaasid, pläskud, termosed ja termotassid, kruusid, sallid, võtmepaelad, käepaelad, kaardid, voldikud, visiitkaardid, nokamütsid, reklaamrõivad, vihmavarjud, pastapliiatsid, helkurid, suvekaabud, põlled, käterätikuid, pliiatsid, seinakellad, vihmakeebid, fliistekid ja järgneb lõputu loetelu mille piiriks on Teie fantaasia 🙂

Kuna omame pikaajalist kogemust kujundamise alal siis on paljud väiketootjad meie kliendid. On mugav tulla, kujundada uus või kohendada vana tootesilti ja lahkuda valmis sildipartiiga. Toodame silte nii värviliste kui mustvalgtena kõigile tootegruppidele.

Eraldi võiks mainida pulma ja juubeli atribuutikat, näiteks pudelite personaliseeritud sildid jne.

Bänner on PVC kanga materjalile trükitud ja vajadusel öösiaukudega varustatud reklaam. Seda reklaami annab transportida väga hõlpsasti just oma kerguse ja plastilisuse pärast (meenutab vanakooli vakstut).

Bänner sobib hästi nii väliüritustele aia külge kui ka poe reklaamiks. Bännereid on erinevaid: tekstiilbänner, võrkbänner, kõlarite reklaambänner jne.

Meil toodetud bännerite eripäraks ja eeliseks on kõrgema resolutsiooniga, saledama servatöötlusega ning elekantsemate öösidega bännerid.

Küsimuste ja probleemide korral võta meiega ühendust ja räägime juba lähemalt!